Masjid in سلوان, MA
مسجد الوحدة
حي الوحدة، سلوان-الناظور, 62000 سلوان, MA
- Geverifieerde tijden (Mawaqit)
- Jumu'ah-tijd bekend
- Contact beschikbaar
- Foto
- Vrouwenruimte
- Toegankelijk
Faciliteiten
- Gebedsruimte voor vrouwen
- Janaza-gebed
- Eid-gebed
- Toegankelijk
- Woedoe-ruimte
- Parking
Gebedstijden vandaag
Jumu'ah13:23
Gegevens automatisch bijgehouden.
Bericht sturen
Rechtstreeks een bericht sturen via de site komt er binnenkort aan: het komt dan bij Hasanats binnen en het bestuur leest het. Voor nu bel je gerust, of je komt gewoon langs.
Contact
- Bericht sturen
Veelgestelde vragen
Hoe laat is jumu'a bij مسجد الوحدة?
Jumu'ah bij مسجد الوحدة is om 13:23.
Is er een gebedsruimte voor vrouwen?
Ja, مسجد الوحدة heeft een gebedsruimte voor vrouwen.
Is مسجد الوحدة toegankelijk?
Ja, مسجد الوحدة is toegankelijk voor mensen met een beperking.
Wat is het adres?
Het adres is حي الوحدة، سلوان-الناظور, 62000 سلوان, MA.
Hoe vind ik de gebedstijden van vandaag?
De actuele gebedstijden voor vandaag, inclusief Jumu'ah, staan hierboven op deze pagina, berekend voor deze locatie.
Meld een fout in de gegevens
Klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons weten, dan bekijken we het.
Beheer je deze moskee?
Claim het profiel, deel gebedstijden, khutbah-vertaling en aankondigingen met je gemeenschap.
Deze moskee claimenBestuur van deze masjid? Vul jullie pagina zelf in.
