Masjid in البئر الاحمر, TN

جامع عمر بن الخطاب

اولاد يحي, 3212 البئر الاحمر, TN

Mawaqit
  • Geverifieerde tijden (Mawaqit)
  • Jumu'ah-tijd bekend
  • Foto
  • Vrouwenruimte
  • Toegankelijk

Faciliteiten

  • Gebedsruimte voor vrouwen
  • Janaza-gebed
  • Eid-gebed
  • Lessen voor kinderen
  • Lessen voor volwassenen
  • Iftar in ramadan
  • Toegankelijk
  • Woedoe-ruimte

Gebedstijden vandaag

Jumu'ah12:45

Gebedstijden op Mawaqit

Gegevens automatisch bijgehouden.

Bericht sturen

Rechtstreeks een bericht sturen via de site komt er binnenkort aan: het komt dan bij Hasanats binnen en het bestuur leest het. Voor nu bel je gerust, of je komt gewoon langs.

Veelgestelde vragen

Hoe laat is jumu'a bij جامع عمر بن الخطاب?

Jumu'ah bij جامع عمر بن الخطاب is om 12:45.

Is er een gebedsruimte voor vrouwen?

Ja, جامع عمر بن الخطاب heeft een gebedsruimte voor vrouwen.

Is جامع عمر بن الخطاب toegankelijk?

Ja, جامع عمر بن الخطاب is toegankelijk voor mensen met een beperking.

Wat is het adres?

Het adres is اولاد يحي, 3212 البئر الاحمر, TN.

Hoe vind ik de gebedstijden van vandaag?

De actuele gebedstijden voor vandaag, inclusief Jumu'ah, staan hierboven op deze pagina, berekend voor deze locatie.

Meld een fout in de gegevens

Klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons weten, dan bekijken we het.

Beheer je deze moskee?

Claim het profiel, deel gebedstijden, khutbah-vertaling en aankondigingen met je gemeenschap.

Deze moskee claimen

Bestuur van deze masjid? Vul jullie pagina zelf in.

Voor je website

Plaats de live gebedstijden van je moskee op je eigen website, of link gewoon naar je profiel.

Widget insluiten (iframe)
Tekstlink
Toon moskeeën in de buurt