Masjid in وادي-الرمان, DZ
مسجد فتح القلوب
El Acour, 16106 وادي-الرمان, DZ
- Geverifieerde tijden (Mawaqit)
- Jumu'ah-tijd bekend
- Foto
- Vrouwenruimte
- Toegankelijk
Faciliteiten
- Gebedsruimte voor vrouwen
- Janaza-gebed
- Eid-gebed
- Lessen voor kinderen
- Lessen voor volwassenen
- Iftar in ramadan
- Toegankelijk
- Woedoe-ruimte
- Parking
Gebedstijden vandaag
Jumu'ah13:00
Gegevens automatisch bijgehouden.
Bericht sturen
Rechtstreeks een bericht sturen via de site komt er binnenkort aan: het komt dan bij Hasanats binnen en het bestuur leest het. Voor nu bel je gerust, of je komt gewoon langs.
Veelgestelde vragen
Hoe laat is jumu'a bij مسجد فتح القلوب?
Jumu'ah bij مسجد فتح القلوب is om 13:00.
Is er een gebedsruimte voor vrouwen?
Ja, مسجد فتح القلوب heeft een gebedsruimte voor vrouwen.
Is مسجد فتح القلوب toegankelijk?
Ja, مسجد فتح القلوب is toegankelijk voor mensen met een beperking.
Wat is het adres?
Het adres is El Acour, 16106 وادي-الرمان, DZ.
Hoe vind ik de gebedstijden van vandaag?
De actuele gebedstijden voor vandaag, inclusief Jumu'ah, staan hierboven op deze pagina, berekend voor deze locatie.
Meld een fout in de gegevens
Klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons weten, dan bekijken we het.
Beheer je deze moskee?
Claim het profiel, deel gebedstijden, khutbah-vertaling en aankondigingen met je gemeenschap.
Deze moskee claimenBestuur van deze masjid? Vul jullie pagina zelf in.
