Masjid in TARRAGONA, ES
Comunitat Islàmica Ar-Risala
Carrer de Cartagena, 15b, Tarragona, España, 43004 TARRAGONA, ES
- Geverifieerde tijden (Mawaqit)
- Jumu'ah-tijd bekend
- Contact beschikbaar
- Foto
- Vrouwenruimte
- Toegankelijk
Faciliteiten
- Gebedsruimte voor vrouwen
- Eid-gebed
- Lessen voor kinderen
- Iftar in ramadan
- Toegankelijk
- Woedoe-ruimte
Gebedstijden vandaag
Jumu'ah13:30
Gegevens automatisch bijgehouden.
Bericht sturen
Rechtstreeks een bericht sturen via de site komt er binnenkort aan: het komt dan bij Hasanats binnen en het bestuur leest het. Voor nu bel je gerust, of je komt gewoon langs.
Contact
- Bericht sturen
Veelgestelde vragen
Hoe laat is jumu'a bij Comunitat Islàmica Ar-Risala?
Jumu'ah bij Comunitat Islàmica Ar-Risala is om 13:30.
Is er een gebedsruimte voor vrouwen?
Ja, Comunitat Islàmica Ar-Risala heeft een gebedsruimte voor vrouwen.
Is Comunitat Islàmica Ar-Risala toegankelijk?
Ja, Comunitat Islàmica Ar-Risala is toegankelijk voor mensen met een beperking.
Wat is het adres?
Het adres is Carrer de Cartagena, 15b, Tarragona, España, 43004 TARRAGONA, ES.
Hoe vind ik de gebedstijden van vandaag?
De actuele gebedstijden voor vandaag, inclusief Jumu'ah, staan hierboven op deze pagina, berekend voor deze locatie.
Meld een fout in de gegevens
Klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons weten, dan bekijken we het.
Beheer je deze moskee?
Claim het profiel, deel gebedstijden, khutbah-vertaling en aankondigingen met je gemeenschap.
Deze moskee claimenBestuur van deze masjid? Vul jullie pagina zelf in.
