Masjid in Pamplona, ES
Assalam مسجد السلام
Calle cataluña 18 bajo 4, 31006 Pamplona, ES
- Geverifieerde tijden (Mawaqit)
- Jumu'ah-tijd bekend
- Contact beschikbaar
- Foto
- Vrouwenruimte
- Toegankelijk
Faciliteiten
- Gebedsruimte voor vrouwen
- Janaza-gebed
- Eid-gebed
- Lessen voor kinderen
- Lessen voor volwassenen
- Iftar in ramadan
- Toegankelijk
- Woedoe-ruimte
Gebedstijden vandaag
Jumu'ah13:00
Gegevens automatisch bijgehouden.
Bericht sturen
Rechtstreeks een bericht sturen via de site komt er binnenkort aan: het komt dan bij Hasanats binnen en het bestuur leest het. Voor nu bel je gerust, of je komt gewoon langs.
Contact
- Website
- mezquitaalsalam.blogspot.com
- Bericht sturen
Veelgestelde vragen
Hoe laat is jumu'a bij Assalam مسجد السلام?
Jumu'ah bij Assalam مسجد السلام is om 13:00.
Is er een gebedsruimte voor vrouwen?
Ja, Assalam مسجد السلام heeft een gebedsruimte voor vrouwen.
Is Assalam مسجد السلام toegankelijk?
Ja, Assalam مسجد السلام is toegankelijk voor mensen met een beperking.
Wat is het adres?
Het adres is Calle cataluña 18 bajo 4, 31006 Pamplona, ES.
Hoe vind ik de gebedstijden van vandaag?
De actuele gebedstijden voor vandaag, inclusief Jumu'ah, staan hierboven op deze pagina, berekend voor deze locatie.
Meld een fout in de gegevens
Klopt er iets niet op deze pagina? Laat het ons weten, dan bekijken we het.
Beheer je deze moskee?
Claim het profiel, deel gebedstijden, khutbah-vertaling en aankondigingen met je gemeenschap.
Deze moskee claimenBestuur van deze masjid? Vul jullie pagina zelf in.
